Türk Gübre Satış Reklam Platformu
 
Bahçe peyzajı önerileri
gübre tankı, gübre tankeri, gübre dekorasyon, Peyzaj Önerileri, bahçe dekorasyonu, bahçe çiti,

« Doğru gübreleme Çöplerinizi Toprağa Dönüştürün »

İlkbaharın gelmesi ile birlikte tüm balkonlar çiçek açmaya başladı. Eğer şanslıysanız ve evinizin önünde küçük bir bahçeniz varsa, özellikle mart ve nisan ayları bahçenizi düzenlemeniz için en uygun aylar?. En özel peyzaj önerileri için yazımızı okuyun!

Özellikle güneşin yüzünü yavaş yavaş gösterdiği ilkbahar ayları, toprağa yeni bitkiler ekmek ve var olan bitkileri gübrelemek için ideal aylar sayılıyor. Eğer bahçeniz için yeni bir bahçe dekorasyonu planlıyorsanız mart, nisan ve mayıs aylarında gerekli düzenlemeleri yaparak yaz aylarında unutulmaz bir bahçe keyfi yaşayabilirsiniz. Yeni bir peyzaj planlarken, bir peyzaj mimarından profesyonel yardım alabileceğiniz gibi isterseniz bahçenizi kendiniz de tasarlayabilirsiniz. İşte size kış uykusundan yeni uyanan bahçeniz için sunacağımız peyzaj önerileri?

Bütçenizi Belirleyin
Bahçe dekorasyonu yapmadan önce bütçenizi belirlemeniz gerekiyor. Çok ufak dokunuşlar ve basit malzemelerle peyzaj yapabileceğiniz gibi, pahalı malzemeler kullanarak da düzenleme yapabilirsiniz.

Oturma Alanınızı Belirleyin
Bir bahçeye sahip olmak demek, bahar ve yaz aylarında bahçede oturarak keyif çıkartmak demek? Bu nedenle öncelikle oturma alanınızın metrekaresini iyi hesaplamanız gerekiyor. Bahçeye koyacağınız masanın kaç kişilik olacağı veya masa ile birlikte oturma grubuna da ihtiyaç duyup duymayacağınızı belirleyerek, bu alanları bahçe döşemesi veya taş ile şekillendirmeniz bahçe dekorasyonu için atacağınız ilk adımlar sayılıyor.

- Son günlerin en moda bahçe dekorasyonu malzemesi; eşya taşımakta kullanılan ahşap palet kasalar? Çok değişik renklerde boyayabileceğiniz bu kasalar ile masa, oturma grubu ve bank yapabilirsiniz. Üzerine uygun renklerde atacağınız rengarenk kabarık minderler ise paletler üzerinde rahatlıkla oturmanızı sağlayacak aksesuarlar? Yüne bu paletleri duvara monte ederek, içinden bitkiler sarkan dev saksılar olarak kullanabilirsiniz.

- Beton bloklar ile bahçenize bir barbekü yapmaya ne dersiniz? Uygun şekilde yerleştireceğiniz beton bloklar üzerine ızgara teli koyarak çok yaratıcı bir barbekü elde edebilirsiniz.

- Pet şişeleri biriktirmenizde fayda var, çünkü orta kısımlarından oyarak saksı olarak kullanabilirsiniz. Bahçe çitine veya duvara iplerle asacağınız pet şişelerin içine özellikle sarkan bitkiler çok uygun olacaktır. Aynı şekilde büyük su damacanalarını yine keserek bahçe çiti olarak kullanabilir ve içine saksı yerleştirebilirsiniz.

- Araba lastiklerini küçük ahşap taburelere monte ederek saksı olarak kullanabilirsiniz. Özellikle içine fesleğen, maydanoz, nane gibi kökü çok derin olmayan bitkileri ekerseniz aynı zamanda salatanızda bahçeden koparılmış doğal malzemeleri de kullanabilirsiniz.

- El arabası bahçeniz için ideal bir saksıya dönüşebilir. İçine ekeceğiniz rengarenk çiçeklerle adeta küçük bir alanda bir cennet yaratabilirsiniz.

Sponsor reklam alanı

_______________________
Buraya reklam verebilirsiniz
Sıvı Gübre Dağıtma Tankı
Dekoratif Ağaç Kabuğu Parçaları
Gübre Kurutma Tamburu
Tek Ayaklı Toprak Altı Gübreleme Makinesi
Bahçe peyzajı önerileri
Gübre Taşıma Konveyörü
Katı Gübre Dağıtıma Römorku

« önceki sonraki »
Yorumlar
Sponsor reklam
Vitrin Haberler
Sponsor reklam
Kargo Türkiye

Kargo Türkiye

Türkiye geneli ve Türkiye için hizmet veren tüm kargo şubelerinin adres ve telefonlarına ulaşabilirsiniz. Kargo şubeleriyle ilgili telefon ve adresler sizlerinde yardımıyla sürekli güncel tutulmaktadır. Kargo ile gelecekve gönderdiğiniz kargolarınızın gönderi takibi, gönderi sorgulama, kargo takibi, kargo sorgulama, kargom nerede işlemlerini sayfamızda yapabilirsiniz.

Sponsor reklam
Expensive Hotels

Expensive Hotels

Some hotels are like heaven on earth with "out of this world" facilities, situated at great locations. Here is what spending more than the majority of the world`s annual income is on a single night in a hotel room looks like. These are the most expensive hotels in the world. Let`s take a quick trip ...

Sponsor reklam
Borcum var mı

Borcum var mı

Sitemizde ilerleyerek çok hızlı bir şekilde borç sorgulama yapma imkanı bulabilirsiniz. Vergi borçları, trafik, park, motorlu taşıtlar, su,elektrik, gaz, internet, telefon, askerlik vb borçlarınızı öğrenebilir, sorgulayabilir ve bu borçlarınızı mümkün derece internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Daha fazlası için sitemizi ziyaret edin ...

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bitki Besin Noksanlıkları, Bitkilerde Görülen Arazlar
Bitki Besin Noksanlıkları, B...

Bitki Besin Noksanlıkları, Bitkilerde Görülen Arazlar Bitki besin maddelerinin, bitki bünyesinde farklı fonksiyonları olup, bunların eksikliği durumunda bir takım araz...

Bitki besleme ürünleri
Bitki besleme ürünleri

Toprak verimliliğini arttırmada en önemli faktörlerden biri bitki besin elementleridir. Bitkilerin sağlıklı bir şekilde gelişebilmesi için uygun miktar ve formülasyonl...

Helezonlu Toprak Altı Gübre Makinesi
Helezonlu Toprak Altı Gübre ...

Ağaçlar İçin Helezonlu Toprak Altı Gübre Makinesi sıraya dikilmiş her çeşit meyve bahçelerinde ağaç sıra arasına göre piston kumandayla kendisini ayarlayabilen ki...

Türk akademisyen fenolsüz mikro besin gübresi
Türk akademisyen fenolsüz mi...

SAÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Anorganik Kimya Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yıldız, bitkilerin mineral ihtiyacını karşılamak için kullanılan, ancak z...


            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz