Türk Gübre Satış Reklam Platformu
 
Technofert
Technofert, bitki besleme, Technofert genesis, Technofert advance, Technofert serisi,

« Biber Gübreleme Önerileri Biber Yetiştiriciliğinde Kültürel İşlemler »

Technofert ürün yelpazesi suda hızlı çözünür, yüksek kalitede NPK ve şelatlı mikro elementler beraberinde, içerdiği özel katkı maddeleri nedeniyle, bitki beslemede daha etkili ve kolay alınabilirlik gibi kendine özgü faydaları vardır.

Technofert soğuk, ıslak, alkali şartlarda bitkilerin ek besin ihtiyaçlarını geliştirilmiş formulasyonları ile karşılamaya yardımcı olur. İyi bir başlangıç, gelişim, erken ve kaliteli ürün elde etmek için tasarlanan bir gübredir. Verim ve kaliteyi arttırır. Kolay kullanımı ile zaman kazandırır, maliyeti düşürür.

Farklı Katkılar
Organik asitler, doğal şelatlayıcılardır. Bitki besin elementleri alımına yardımcı olurlar. Besin elementlerinin yıkanmasını ve minerallerin çözünemeyen bileşikler oluşturmasını azaltırlar. Toprakta bulunan demir, mangan, bakır ve çinko gibi metaller çoğunlukla suda zor çözünür bileşikler halindedir. Organik asitler bu minerallerin bitkiler tarafından alımını kolaylaştırır.

Farklı Hammaddeler
İnorganik asitlerdir. Technofert kristal yapıdadır ve aynı zamanda kuvvetli asidik özelliklere sahiptir. Technofert kullanılan programlarda ek asit kullanılmasına ve taban gübresi kullanılmasına gerek yoktur. Kristal yapıda ve akışkan olması nedeniyle sıvı asitlerle karşılaştırıldığında taşıması ve kullanılması kolaydır. Anti-clogging özellikleri sayesinde sulama sistemlerini temiz tutar, tıkanmayı önler, su ve gübrenin eşit dağılmasını sağlar.

Technofert Genesis
Fosfor alımının zor olduğu bazik topraklarda, soğuk ve ıslak şartlarda farklı içeriği sayesinde Technofert kendine özgü fosfor (P) kaynakları ile sıradan granül ve suda çözünür gübrelere oranla daha kolay alınabilir ve kök gelişimini destekler. Damla sulama sistemleri ile uygulanacağı için taban gübresi kullanmaya dolayısıyla aşırı fosfor (P) uygulamalarına gerek kalmaz. Çevrecidir, alımı arttırırken kayıpları ve ötrofikasyonu azaltır.

Technofert Advance
Çiçeklenmeyi ve meyve oluşumunu teşvik eden çok amaçlı üretken formulasyon bütün bitkiler için uygundur. Meyve ağaçları, sera bitkileri, soğanlı bitkiler ya da potasyum (K) alımının sıkıntılı olduğu topraklar için geliştirilmiş özel formulasyondur. İlave magnezyum (Mg) ve sülfür (S) içerir.

Technofert Eos
Sebze, meyve, yumrulu ve soğanlı bitkilerin üretken dönemlerinde meyve verimini, kalitesini ve çevresel stres koşullarına karşı bitkinin dayanımını arttırır. Potasyum alımı karmaşıktır ve birçok faktörün etkileşimine bağlıdır. Baskın etkisi olan toprak ve bitki karakteristiğidir. Üçüncü faktör ise uygun gübre ve gübrelemedir. Technofert geliştirilmiş formülü ile olumsuz toprak koşullarında bile mevcut bitkilerin potasyum (K) alımını iyileştirir.

Technofert Catalyst
Çok yıllık bitkiler, sebzeler, meyve ağaçları, açık tarla ve örtüaltı için topraklı yetiştiricilikte damla sulama sistemiyle uygulanabilen üstün ve farklı formülasyon, zengin içerik. Gübreleme programlarında tamamlayıcı olarak ve uygun tarla bitkilerinde ve yeşil sebzelerde sezon boyunca tek kullanılabilir. İlave magnezyum (Mg) ve sülfür (S) içerir.

Technofert Dynamıc
Çiçeklenmeyi ve meyve tutumunu teşvik eden, çok amaçlı özel formulasyon. Bitkilerin her döneminde kullanılabilen azot (N), fosfor (F) ve Potasyumu (K) yüksek oranda içeren bir gübredir. Bitkilerin zayıf kalması gibi özel durumlarda da kullanılabilir.

Sponsor reklam alanı

_______________________
Buraya reklam verebilirsiniz
Nitro 26-CB
Solucan Gübresi Üretim Tesisi Maliyetleri
Doğal gübreler
Sığır gübresi ve faydaları
Tavuk gübresi ve faydaları
Güvercin gübresi ve faydaları
Kimyasal Gübrenin Yerini Organomineral Gübre Alır mı

« önceki sonraki »
Yorumlar
Sponsor reklam
Vitrin Haberler
Sponsor reklam
Borcum var mı

Borcum var mı

Sitemizde ilerleyerek çok hızlı bir şekilde borç sorgulama yapma imkanı bulabilirsiniz. Vergi borçları, trafik, park, motorlu taşıtlar, su,elektrik, gaz, internet, telefon, askerlik vb borçlarınızı öğrenebilir, sorgulayabilir ve bu borçlarınızı mümkün derece internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Daha fazlası için sitemizi ziyaret edin ...

Sponsor reklam
Kargo Türkiye

Kargo Türkiye

Türkiye geneli ve Türkiye için hizmet veren tüm kargo şubelerinin adres ve telefonlarına ulaşabilirsiniz. Kargo şubeleriyle ilgili telefon ve adresler sizlerinde yardımıyla sürekli güncel tutulmaktadır. Kargo ile gelecekve gönderdiğiniz kargolarınızın gönderi takibi, gönderi sorgulama, kargo takibi, kargo sorgulama, kargom nerede işlemlerini sayfamızda yapabilirsiniz.

Sponsor reklam
Expensive Hotels

Expensive Hotels

Some hotels are like heaven on earth with "out of this world" facilities, situated at great locations. Here is what spending more than the majority of the world`s annual income is on a single night in a hotel room looks like. These are the most expensive hotels in the world. Let`s take a quick trip ...

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bitki beslemede çinko
Bitki beslemede çinko

Çinko (Zn) bitkilerin yetiştirilmesinde gerekli olan iz (mikro) elementlerdendir. Azot (N) ve potaslı (KNO2) bileşik formülasyonlarla verilirse istenen sonuç tam alınabilm...

Gübre seçimi nasıl olmalıdır
Gübre seçimi nasıl olmalıd...

Tarımsal üretimde verim, randıman ve performansı etkileyen bir çok faktör vardır. Bunların başında ekeceğiniz ürünün tohum, ekileceği coğrafi bölgesi ve toprağ...

Besin Elementlerinin kaynakları
Besin Elementlerinin kaynaklar...

Temel Besin Elementleri Bitkilerin gelişim ve büyümesinde bir veya birden fazla kendine özgü fonksiyonlara sahip 16 ayrı besin elementine ihtiyaç duyulur. Bitkiler tar...

Vermikültür Solucanekin Ii
Vermikültür Solucanekin Ii

Solucan gübresi üretimi veya vermikültür, organik atıkları besince zengin humusa dönüştürmek için solucanlar ve mikro-organizmalardan faydalanır. Bu süreç, düşen ...


            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz