Türk Gübre Satış Reklam Platformu

Soloverm Solucan Gübresi

  -
Firma bilgileri
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü öğrencisiyim. Üniversite hayatım boyunca topraksolucanları üzerine çalıştım ve bu canlılarla ilgili araştırmalar yaptım.
Lisans (Bitirme) Tezimi Doç. Dr. İbrahim Mete Mısırlıoğlu hocamızın yanında topraksolucanları ve solucan gübresi üzerine yaptım. Tez çalışmalarım sonucunda solucan gübresinin diğer gübrelere oranla çok daha yararlı ve kaliteli bir gübre olduğunu ve dahası çevre ve insan sağlığı açısından herhangi bir olumsuz etkisinin olmadığını gözlemledim.
Lisans Tezi sunumum 2015 yılında ESOGÜ Biyoloji Bölümü bünyesinde yapılan ?Biyoloji Çözümlemeleri Etkinliği? kapsamında üçüncü seçildi. Bu arada National Geographic dergisi Ağustos 2014 sayısında ?Topraksolucanları Şifa Kaynağı mı?? başlıklı habere, çekmiş olduğum topraksolucanı fotoğrafıyla katkıda bulundum. Bunun yanı sıra birçok solucan gübresi üretim tesisine danışmanlık hizmetleri verdim.
Bütün bu çalışmalardan sonra, sahip olduğum bilgileri bu ülke insanıyla paylaşmam ve ömrüm boyunca, her gün işe gitmek için sabırsızlandığım bir iş seçmem gerektiğini düşündüm ve bu yüzden ?SOLOVERM - Organik Gübre ve Bitki Besleme Ürünleri? işletmesini kurdum.
Dilerim, hayatında solucan gübresine yer veren herkese ve her kesime yararlı olurum.
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz