Türk Gübre Satış Reklam Platformu

Ekocan Solucan Üretim Çiftliği

  -
Firma bilgileri
Ekocan Tarım ve Hayvancılık 2010 yılında Kırmızı Kaliforniya Solucan üretimine EKOCAN Solucan Üretim Çiftliği olarak İzmit /KOCAELİ 'de EMRE YILDIRIM tarafından kurulmuştur.

Tamamen yerli sermaye ve yerli kaynaklar ile kurulan şirket AB standartlarında üretim yapmaya başlamıştır.T.C Gıda ,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından Çalışma Onay Belgesine sahip olan firmamız arge ve teknolijik çalışmaları yakından takip ederek Organik Tarıma uygun ürünler üretmeye devam etmektedir.

Ekocan Tarım ve Hayvancılık Türkiyenin en büyük ve modern solucan üretim çiftliği ve solucan gübresi üretim merkezi olması yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Tüm faaliyetlerimiz ,takım çalışması ve işbirliği anlayışı ile kısa sürede,verimli ve kaliteli olarak gerçekleşmektedir.Tüm faaliyetlerimizi çevreyi ,insan sağlığını ,can ve mal güvenliğini gözeterek yürütmektedir.

Tecrübesi ve konuya hakim uzman kadrosuyla Türk Tarımına hizmet etmekten mutluluk duyduğumuzu belirtiriz.
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Organik Solucan Maması
Organik Solucan Maması: Solucan Gübresi (Vermicompost) Nedir? Evsel atıklarınızın Eisenia Eisenia Foetida Cinsi Solucanların sindirim siteminden geçmesi sonucu elde edeceğiniz yüksek kalitede %100 Organik gübredir.
Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz