Türk Gübre Satış Reklam Platformu

Argesol Solucan Gübresi

  -
Firma bilgileri
Türkiye'nin En Büyük Organik Solucan Gübresi Üreticisi ve Kırmızı Kaliforniya Solucanı Tedarikçisi

Argesol Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2011 yılında organik solucan gübresi üretimi ve organik tarım uygulamaları geliştirmek amacıyla kuruldu. Argesol, merkez ofisi ve üretim tesisi Balıkesir'in Gönen ilçesinde bulunmaktadır. Argesol, tamamen yerli sermaye ve yerli kaynaklar ile dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. Argesol, endüstriyel çalışmalarının temelinde araştırma ve geliştirme faaliyetlerini esas almaktadır.

Argesol Katı Solucan Gübresi, Argesol Sıvı Solucan Gübresi ve Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida) ana ürün grubunu oluşturmaktadır. Argesol uluslararası çalışmaları yakından takip etmeyi ve değişimin bir adım önünde olmayı temel prensip olarak kabul etmektedir. Türkiye'nin en büyük organik solucan gübresi üretim tesisi ve profesyonel ekibi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Organik tarım başta olmak üzere birçok tarımsal iş kolunda doğa dostu projeler geliştirmeye devam etmektedir. Argesol Ar-Ge'den aldığı gücünü doğal ürün yelpazesini genişletme ve iş ortaklarına yüksek kalitede ürün ve hizmet şeklinde yansıtırken, yakın bir gelecekte Türkiye'nin dünyaya açılan doğal kapısı olacaktır.
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
500 Adet Kırmızı Kaliforniya Solucanı
500 Adet Kırmızı Kaliforniya Solucanı: 500 Adet Yetişkin Kırmızı Kaliforniya Solucanı Ekstra 5 Kg Fermente Solucan Maması Plastik Gönderim Kabı Yetiştirme Klavuzu
Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz