Türk Gübre Satış Reklam Platformu

Agro Hold Yarasa Gübresi

  -
Firma bilgileri
Agro Hold Tarım Gıda Hayvancılık İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Şubat 2013 de organik gübre üretimi gerçekleştirmek üzere 3000 m2 kapalı alan ve 5000 m2 kullanıma açık arazi üzerinde kurulan bir tesistir. Eskişehir'in ilk gübre fabrikasıdır.

Fabrikamız Avrupa Birliği kriterlerine uygun üretim yapmakta olup Avrupa Birliği üretim şartlarını taşımakta ve verilen üretici kodu ile ihracat yapabilme yetkisine sahiptir.

Başta yarasa gübresi olmak üzere büyük baş hayvan gübresi, tavuk gübresi, koyun ve keçi gübresi gibi ürünleri işleyerek paketlemektedir.

Agro Hold Aş. kimyasal gübrelerin çevremize ve ülkemize vermiş olduğu ağır tahribatın yoğunlaştığı bu dönemde çevre korumayı kendisine görev kabul etmiştir. Bilinçsizce su tüketimi, küresel ısınma ve buna benzer sebeplerden dolayı dünyanın göz bebeği olan ülkemiz toprakları ağır tahribat görmüştür ve görmektedir.

Agro Hold Aş. bu konuda "Organik tarım, sağlıklı gelecek ve topraklar" sloganıyla çiftçilerimize organik gübre üretip, topraktaki çoraklaşmayı önleyerek, çiftçimizin daha kaliteli, daha bereketli ürün almalarını vizyon edinmiştir.
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
AGRO BEST ORGANIC
AGRO BEST ORGANIC: Kargo bedava, Kapıda ödeme, tescilli, organik sertifikalı, yüksek besin değerli, kaliteli ham maddeden üretilmiş sıvı yarasa gübresi.
Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz