Türk Gübre Satış Reklam Platformu

Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş.

  -
Firma bilgileri
Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş., kimyevi gübre üretimi konusunda, sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarındandır. Kurulduğu günden bugüne kadar sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, Türkiye ve Dünya'da sektörel pek çok ilke imza atmıştır.
BAGFAŞ Entegre Gübre Tesisleri, Marmara Denizi'nin güneyinde Bandırma - Erdek arasında, Kapıdağ yarımadasının karayla birleştiği noktanın yanı başında kuruludur.

BAGFAŞ, gerçek anlamda halka açık şirket özelliklerini taşımakta olup, Türk Sermaye Piyasası Mevzuatında öngörülüş olan tüm özellikleri daha kuruluş aşamasında ana sözleşmesine almış, sadece teknolojik alanda değil, hukuksal ve sosyal alanda da örnek bir şirkettir.

1969 yılında ülkemizin artan kimyevi gübre ihtiyacını gören Etibank Boraks ve Asitborik fabrikaları kurucusu genç bir mühendis olan Sınai Kimya Yüksek Mühendisi RECEP GENÇER' in önderliğinde yöre çiftçi ve iş adamları tarafından kurulmuştur. Kuruluşunu takiben halka açılan BAGFAŞ'ın hisse senetleri o tarihlerden itibaren piyasalarda işlem görmüştür. Şirket merkezi 1978 yılında, Genel Kurulun oybirliği kararı ile İstanbul'a alınmıştır.

Misyon Vizyon
Ülkemiz ekonomisinde tarımın, tarımda da kimyevi gübrenin öneminin bilinciyle takip ettiğimiz misyonumuz, Türk çiftçisine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunarak kuruluş amacımız olan çiftçilere hizmete devam etmektir.
Vizyonumuz ise, sürekli kendini geliştirip yenileyen yapısıyla tüketicilerin tercih ettiği bir marka olmaya devam edip, müşteri memnuniyetinden aldığımız güç ile gübre sektöründe çığırlar açmaya devam etmektedir. Sahip olduğumuz değerlerimiz arasında;
⦾ Ürün kalitesini en önde tutmak
⦾ Çiftçilerini, bayileri ve hissedarlarını gözetmek
⦾ Dürüst, çalışkan, dinamik olmak
⦾ Araştırmacı ve yenilikçi olmak
⦾ bulunmaktadır.
⦾ Kalite Politikası

Günümüzde tarımsal üretimin vazgeçilmez girdilerinin en önemlisi kimyasal gübredir. Topraktan yüksek kalite ve miktarda verim alınması için kaliteli gübre kullanılması çok önemlidir. Diğer koşulların aynı kalması durumunda sadece doğru cins ve miktarda kaliteli kimyasal gübre kullanımı ile %50'nin üzerinde verim artışının sağlanması mümkündür.

BAGFAŞ Entegre tesislerinin ileri teknolojisi ve kendini sürekli geliştiren deneyimli uzman kadrosu, Türk ve dünya çiftçisine uygun fiyatla kaliteli kimyevi gübreyi sunmayı hedef edinmiş ve BAGFAŞ gübreleri kalitesi ile sektörde haklı bir yer edinmiştir.

BAGFAŞ, kaliteli üretimini TSE belgesi ile tescillemiş olmasının yanında, Dünya Gübre Üreticileri Birliği İFA'nın önde gelen bir ismi ve Dünya gübre atlasında adı olan ülkemizin en büyük kimyevi gübre ihracatçısıdır.

Sosyal Sorumluluk
BAGFAŞ ticari alandaki başarısını sosyal sorumluluk faaliyetleriyle bütünlemekte, hem çalışanlarına ve hem de çevre halkına çeşitli hizmetler sunmaktadır.
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLERbagfaş, Bandırma Gübre Fabrikaları, Entegre Gübre Tesisleri

Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz