Türk Gübre Satış Reklam Platformu

Ekoversol Tarım Hayvancılık

  -
Firma bilgileri
EKOVERSOL Organik Gübre Sanayi Şirketi 2016 yılında organik solucan gübresi üretimi ve organik tarım uygulamaları geliştirmek amacıyla kuruldu. EKOVERSOL, merkez ofisi ve üretim tesisi Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bulunmaktadır.

EKOVERSOL, tamamen yerli sermaye ve yerli kaynaklar ile dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. EKOVERSOL endüstriyel çalışmalarının temelinde araştırma ve geliştirme faaliyetlerini esas almaktadır. "EKOVERSOL Katı Solucan Gübresi", "EKOVERSOL, Sıvı Solucan Gübresi" ve Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida) ana ürün grubunu oluşturmaktadır.

EKOVERSOL, uluslararası çalışmaları yakından takip etmeyi ve değişimin bir adım önünde olmayı temel prensip olarak kabul etmektedir. Türkiye'nin en büyük organik solucan gübresi üretim tesisi ve profesyonel ekibi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Organik tarım başta olmak üzere birçok tarımsal iş kolunda doğa dostu projeler geliştirmeye devam etmektedir.

EKOVERSOL, Ekolojiden'den aldığı gücünü doğal ürün yelpazesini genişletme ve iş ortaklarına yüksek kalitede ürün ve hizmet şeklinde yansıtırken, yakın bir gelecekte Türkiye'nin dünyaya açılan doğal kapısı olacaktır.
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz