Türk Gübre Satış Reklam Platformu

Tosgüb Ltd. Şti.

  0850 441 37 37 - 0507 707 34 97
Firma bilgileri
Organik gübre; Bitki besin maddelerini bünyesinde organik bileşikler halinde bulunduran, asıl amacı toprağın fiziksel ve kimyasal yapısını düzelterek bitki besin maddelerinin alımını kolaylaştıran, canlılara ait (bitki, hayvan vb) atıklardan veya yan ürünlerinden hazırlanmış bir üründür.

Organik Gübre, yüksek organik madde içeriğiyle, sentetik gübre kullanımı sonucunda ortaya çıkan olumsuz etkilerin tersine döndürülmesinde ve toprakların veriminin artırılmasında kullanılacak çok önemli bir araçtır.

TOSGÜB Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2017 yılında organik solucan gübresi üretimi ve organik tarım uygulamalarını geliştirmek amacıyla Kastamonu ili Tosya İlçesinde kuruldu. Merkez ofisi ve üretim tesisi Tosya ilçesinde bulunmaktadır.

MİSYON
TOSGÜB %100 yerli sermaye ve yerli kaynaklar ile dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir.

VİZYON
TOSGÜB Tüm çalışma sistemini Türkiye topraklarının zenginleşmesi üzerine kurgulamıştır.
TOSGÜB "DOĞAYA RENGİNİ VEREN GÜBRE" Sloganıyla tüm Türkiye topraklarının, sağlıklı ve maksimum şekilde üretim yapılabilir seviyeye gelmesini vizyon olarak belirlemiştir.

FAALİYET ALANLARI
TOSGÜB endüstriyel çalışmalarının temelinde araştırma ve geliştirme faaliyetlerini esas almaktadır.
TOSGÜB "Katı Solucan Gübresi üretimi ve pazarlaması", "Solucan gübresi üretim tesisi kurulumu" ve "Teknik ekipman üretimi" alanlarında faaliyet göstermektedir.
TOSGÜB uluslararası çalışmaları yakından takip etmeyi ve değişimin bir adım önünde olmayı temel prensip olarak kabul etmektedir.
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz