Türk Gübre Satış Reklam Platformu

ORCASOL®

  05373471511 - 05373471511
Firma bilgileri

ORCASOL® Türkiye?de Eisenia Foetida Kırmızı Kaliforniya Solucanları ile Organik Sertifikalı ORCASOL® %100 Organik Granül Solucan Gübresi üretimi aşamasında çalışmalar yürüten kuruluşlardan biri olup Balıkesir ili Sındırgı ilçesinde tek firmadır.

ORCASOL® , 15 Eylül 2017 tarihinden bu yana sadece Organik Solucan Gübresi üretim deneme çalışmaları yapmaktadır.

Sahip olduğu Eisenia Foetida Kırmızı Kaliforniya Solucanları ve organik granül solucan gübresi üretim aşamalarında Sındırgı ilçesi ve Türkiye?nin Solucan Gübresi üretimine katkı sağlamak amacı ile çalışmalara başlamış olup hedeflerini tüm Türkiye?de büyütmek ve uygun şartları sağladıktan sonra da yurt dışı pazarında yer almayı hedeflemektedir.

Üretimde süreklilik esasına dayanan ORCASOL® %100 Organik Granül Solucan Gübresi üretim modeli çerçevesinde üretilen ve üretilecek olan her ürününde sabit içerik değerleri taşıma konusunda titizlik göstermektedir.

ORCASOL® %100 Organik Solucan Gübresi standartlara uygun hali ile ilk hedefimiz olan Türk Çiftçisinin bilinçlendirilmesi ve mahsulünün veriminin düşük maliyetlerle nasıl artış sağlayabileceğinin anlatılması ve uygulamaya sokulmasını sağlamak olacaktır. 

ORCASOL® %100 Organik Granül Solucan Gübresi tüm bitkilerde kullanılabilir. Kalitede ve ürün miktarında artış sağlar.  Kaliteli, bol ve dirençli bir ürün almak için önce kökün sağlıklı olması gerekir. ORCASOL® %100 Organik Granül Solucan Gübresi bitkinin kök yani vejetatif organ gelişimini arttırır, güçlendirir ve hastalıklara karşı direnç sağlar.

VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
ORCASOL® Granül Organik Solucan Gübresi
ORCASOL® Granül Organik Solucan Gübresi: Organik Solucan Gübresi
Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz